Життя – найдорожчий скарб. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.
З 15 по 21 листопада 2021  в нашому ліцеї  відбувся 2-й етап Тижня  безпеки дорожнього руху, метою якого було підвищення рівня безпеки дорожнього руху, формування навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до ліцею і додому. 
На виховній годині  "Безпека на дорозі»  в 5-Б класі (класний керівник Васильєва Г.А.) учні  поговорили  про права та обов’язки усіх учасників дорожнього руху. Це - водії та пасажири транспортних засобів, пішоходи, велосипедисти. Недостатня дисциплінованість учасників дорожнього руху і нехтування ними правилами безпеки на дорозі призводить до порушення ПДР. Діти обговорили цікаві життєві ситуаці, переглянули відеороботи“Не стань наступним”,  «Ігри на залізниці: небезпека зачеперства», «Як працюють світлоповертальні елементи». 
Правила руху завжди пам’ятайте,
Жодного шансу зівакам не дайте!
Будьте уважні, з дорослими чемні
Пам’ятай про переходи наземні й підземні.
Ти – пішохід, тож правила знай
Проблем з ПДР ніколи не май!
Фотозвітскачать dle 12.1