20 жовтня 2021 року провідний фахівець Енергодарської міської філії Запорізького обласного центру зайнятості Ковалюк Світлана провела онлайн інформаційний вебінар на тему: "Тестування у он-лайн форматі на веб-базованій платформі «Моя професія: консультаційна мережа» з учнями 10-х класів Енергодарського багатопрофільного ліцею, ознайомила учнівську молодь з правилами взаємодії зі службою зайнятості у період карантину, із сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості.
Фотозвіт.

Подробнее...

19 жовтня в Україні відзначається День відповідальності.
Цього дня також народився Богдан Гаврилишин, відомий український філантроп та автор Декларації відповідальності людини, збірки постулатів, якими може керуватися людина, щоб бути більш відповідальною та успішною в своєму щоденному житті.
Метою відзначення є якісне перетворення українського суспільства у контексті розуміння та підвищення рівня відповідальності, а також вшанування пам’яті великого українця.

Подробнее...

Учні Енергодарського багатопрофільного ліцею взяли участь у Всеукраїнській акції «Фотозона: «Фауна нашої Батьківщини». Акцію було проведено з нагоди святкування 30-ти річчя незалежності України та з метою актуалізації уваги учнівської молоді до сучасних проблем приваблювання та охорони, поширення і збільшення чисельності та видового різноманіття тварин. Акцію провели в заочному форматі. Найкращі роботи було надіслано на Всеукраїнський конкурс у м. Запоріжжя. Дякуємо усім, хто взяв участь!

Подробнее...

З 11 по 15 жовтня 2021 року в Енергодарському багатопрофільному ліцеї проведено тиждень місцевої демократиїї.
Головною метою Тижня є активізація процесів розповсюдження інформації щодо принципів, надбань та досягнень функціонування місцевої демократії в Україні та Європі, сприяння обізнаності населення щодо можливостей вирішення питань місцевого значення та залученню громадян до прийняття управлінських рішень, надання можливостей для ознайомлення з роллю Ради Європи та інших інституцій спільної Європи в області розвитку місцевої демократії.
Протягом тижня були проведені уроки, на яких обговорювалися учнівські напрацювання в сфері місцевого і регіонального розвитку та планів на майбутнє місцевої демократії. Це сприятиме більш активній участі молодих людей у суспільно-політичному житті нашого міста та регіону.
Серед старшокласників проведені інформаційні хвилини «Про ЕМТД», з учнями 10-х класів проведена практична робота «Як захистити свої права в ЄСПЛ». 13 жовтня 2021 року серед учнів 9 класів була проведена пізнавальна гра для навчання загальним європейським цінностям. Гра проходила в атмосфері доброзичливості, командної підтримки. Після підбиття підсумків, виявилося, що перемогла дружба та європейські цінності. Учні 8-А класу переглянули документальний фільм про «ЄСПЛ».
Місцева демократія є загальною європейською цінністю і повинна спиратися на кращі досягнення та практики в галузі управління та демократії. Активна просвіта здобувачів освіти щодо сучасних європейських інструментів та механізмів сприяння місцевій і регіональній демократії має перетворити їх на палких прихильників процесу євроінтеграції.
Фотоальбом

Подробнее...

В Енергодарському багатопрофільному ліцеї старшим інспектором ювенальної превенції СП Василівського РУП ГУНП в Запорізькій області, Толбей Наталією Петрівною, 12 жовтня 2021 року було проведено зустріч із здобувачами освіти 8-А класу, присвячену Дню захисника України. Під час заходу були презентовані вітально-тематичні листівки для батьків учнів ЕБЛ, які стали учасниками АТО. Ліцеїсти залишили свої щирі побажання героям сучасної історії України.
Фотоальбом

Подробнее...

28 вересня 2021 року відбулися міські змагання серед учнів 5 класів в рамках «Тижня з туризму». Основною метою змагань є розвиток і популяризація спортивного туризму та спортивного орієнтування в закладах освіти учнівської молоді.
Команда ліцею зайняла почесне друге місце. Вітаємо Григор’єва Артема Сергійовича та учнів з перемогою!
Фотоальбом змагання

Подробнее...

10 вересня вчитель фізкультури Григор’єв Артем Сергійович організував змагання з футболу для 10-го класу. Хлопці із задоволенням грали, а дівчата вболівали за своїх однокласників. Спорт – це запорука здоров’я!
Покликання на фотоальбом

Подробнее...

8 вересня у ліцеї пройшла зустріч 6-х класів з тренерами міста Енергодар.
Борисенко Віталій – майстер спорта України з легкої атлетики, неодноразовий чемпіон і призер чемпіоната України  та змагань міжнародного рівня.
Гаркавенко Олександр – тренер по стрільбі з лука, неодноразовий переможець та призер республіканських і всеукраїнських змагань. Тренера розповіли про свій вид спорту, видатних учнів, провели цікаве тренування. Ліцеїстам сподобалося та у багатьох прокинулося бажання до занять саме цим видом спорту! 
Покликання на фотоальбом

Подробнее...

У ліцеї навчаються не тільки розумні діти, а ще й талановиті. Учні 10-А класу, серед яких є спортсмени з футболу, плавання і парусного спорту. 7 вересня було проведено олімпійський урок, де хлопці з 10 класу розповіли учням 6-А про свої досягнення. Натхненні шестикласники на наступний день теж вирішили поділитися із нами своїми спортивними досягненнями!
Покликання на фотоальбом

Подробнее...

Мазур Мілана, 5-А – переможець всеукраїнських та обласних змагань зі спортивного плавання, більше 60 нагород.
Тимошенко Микита, 11-Б – переможець та призер всеукраїнських та обласних змагань «Гребля на байдарках», більше 20 нагород.
Піщулін Олександр, 10-А – спортивне плавання, призер міжнародного рівня, учасник чемпіонату України, призер змагань з тріатлону.  
Яценко Максим, 10-А – обласні нагороди зі змагань по футболу, кубок АЕМ.
Поляков Дмитро, 10-А – парусний спорт, переможець обласних змагань.
Покликання на фотоальбом

Подробнее...