29 вересня, до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру в усіх школах України пройде Національний урок пам’яті.

Його проведення ініціює Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» спільно з Міністерство освіти і науки України. Урок покликаний виробити негативне ставлення до фактів дискримінації, зневаги до людської гідності, зазіхань на право на життя.
Урок для учнів 5–11 класів проходитиме на базі онлайн-платформи «Червона точка пам’яті», яку ми представили раніше. Усі матеріали підготовлені з урахуванням віку й емоційної зрілості школярів.
Основним завданням нашого освітнього напряму є просвіта та створення нових моделей викладання історії Голокосту. Ми прагнемо змінити підхід до вивчення історії та зробити процес цікавим для школярів. Цей урок буде першим в історії, який відродить пам’ять про Голокост. Завдяки авторській методиці з використанням інформаційних технологій та елементів дослідницької практики учні зможуть краще зрозуміти події з підручника та зробити свій внесок у відновлення правди.
Онлайн-платформа «Червона точка пам’яті», на базі якої відбудеться урок, присвячена вивченню історії Другої світової війни й Голокосту та створена як помічник учителям історії. Платформа була схвалена МОН та пропонує нову методику викладання шкільного предмета, інтерактивну та цікаву для учнів.
Долучайтеся до проведення Національного уроку пам'яті у Вашій школі!
https://education.babynyar.org/lesson/
Матеріали для проведення Національного уроку пам'яті
Переглянути відео з презентацією платформи
Банерскачать dle 12.1