Три роки педагогічний колектив Енергодарського багатопрофільного ліцею займається проблемою впровадження елементів STEM в освітній процес. Глибоко занурившись у проблему ми зрозуміли, що STEM – це не прийом чи підхід – це світогляд, і в першу чергу - світогляд учителя, і  немає єдиного визначення: яке навчання можна назвати наукомістким, а яке практикоорієнтованим. А ось це добре! Тому, що відкриває поле для творчості вчителя!
Практичним виявом такого поєднання став тиждень  STEM – освіти  «Наука навколо нас». Прилаштувавшись до ситуації, обравши оптимальний формат - очно-дистанційний, традиційно  відкриття тижня розпочалося із гри «Збери пазл: знайди QR-код - стань учасником тижня». Система запланованих заходів  була спрямована на поглиблення знань з навчальних предметів, стимулювання ліцеїстів до активного пошуку, дослідницької діяльності, формування  вмінь практичного застосовування здобутих знань: конкурс  «Склади модель - зніми сюжет»; створено модульне оригамі; реалізовано STEM-проєкт «Моя маска»; проведено мозколомні перерви «Науковий пікнік»,  виставку технічної творчості «Я-винахідник», мандри в професії майбутнього. 
Організовано ярмарок STEАM-лабораторій:
- фізична «Прокачай мізки «Еврика»;
- математична «Математичний калейдоскоп»;
- технологічна «Віртуальна творчість»;
- біолого-географічна «Відкриваємо нові горизонти»;
- англійська  «Філологія і STEАM»;
- хімічна «Яблучна лабораторія - лабораторія смаку»;
- психологічна «Гармонія емоцій»;
- філологічна «І лірики, і фізики»;
- історична  «Історія - як гра в мініатюрі».
Захід відбувся! Підсумок підведено! Результат  напруженої співпраці ліцеїстів та вчителів - отримані сертифікати, із чесно заробленими балами, неперевершені емоції, задоволення  та безцінний досвід! Далі буде!!!
Фотозвіт.скачать dle 12.1