9 жовтня 2021 року працівники ЕБЛ та ЕЗОШ №4 вийшли на загальноміський суботник.
Під час суботника проведено благоустрій території закладу, висаджені дерева та кущі.
Захід пройшов з дотриманням карантинних обмежень.
Фотоальбом.

Подробнее...

Дорогі колеги! 
Сьогодні Ваше свято скромних, але достойних людей, свято добра, мудрості та любові. Низький уклін Вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у кожну дитину. За Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану підростаючому поколінню. Нехай Ваш професійний шлях буде осяяний успіхом!

Подробнее...

29 вересня 1941 року – точка відліку масових розстрілів мирного населення в Бабиному яру. У результаті: сотні тисяч загиблих, сотні очевидців, в чиїй пам’яті закарбувалися жахливі деталі кривавої трагедії та одне місце – Бабин яр, що завжди нагадуватиме світу про те, до чого приводить війна.
У Енергодарському багатопрофільному ліцеї пройшли уроки пам’яті з історії, присвячені подіям Бабиного яру.  
Фотоальбом

Подробнее...

Увага!
З 01 по 31 жовтня 2021 року в Енергодарському багатопрофільному ліцеї проводиться Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек 
«Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності» 
План заходів 

Назва заходу
Термін
Клас
Відповідальній
1.
Книжкова – ілюстративна виставка «Слава твоя, Запорізький краю»
1-30.10
5-11
Тикшаєва Л.О.
2.
Гра- мандрівка: «Стежками Запорізького краю» 
19.10
5-7 
Тикшаєва Л.О
3.
Зустріч з майстринями із громадської організації «Україночка»: «Секрети ляльки мотанки»
жовтень
5-6 
Класні керівники
Тикшаєва Л.О.
4.
Конкурс тематичних буклетів «Заповідні місця мого краю»
01-20
7-11
Тикшаєва Л.О.
Головна мета Всеукраїнського місячника сприяння поглибленню пізнавального інтересу учнів до рідного краю як складової України, виховання у них поваги і шанобливого ставлення до історико-культурної спадщини, пробудженню почуття національної свідомості, любові та поваги до своєї Батьківщини.
Кожний класний керівник вибирає свою форму заходів: День краєзнавства, краєзнавчі години, турнір знавців рідного місця та інші. 
Підтримайте шкільну бібліотеку  та прийміть участь у місячнику!

Подробнее...

29 вересня, до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру в усіх школах України пройде Національний урок пам’яті.

Його проведення ініціює Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» спільно з Міністерство освіти і науки України. Урок покликаний виробити негативне ставлення до фактів дискримінації, зневаги до людської гідності, зазіхань на право на життя.
Урок для учнів 5–11 класів проходитиме на базі онлайн-платформи «Червона точка пам’яті», яку ми представили раніше. Усі матеріали підготовлені з урахуванням віку й емоційної зрілості школярів.
Основним завданням нашого освітнього напряму є просвіта та створення нових моделей викладання історії Голокосту. Ми прагнемо змінити підхід до вивчення історії та зробити процес цікавим для школярів. Цей урок буде першим в історії, який відродить пам’ять про Голокост. Завдяки авторській методиці з використанням інформаційних технологій та елементів дослідницької практики учні зможуть краще зрозуміти події з підручника та зробити свій внесок у відновлення правди.
Онлайн-платформа «Червона точка пам’яті», на базі якої відбудеться урок, присвячена вивченню історії Другої світової війни й Голокосту та створена як помічник учителям історії. Платформа була схвалена МОН та пропонує нову методику викладання шкільного предмета, інтерактивну та цікаву для учнів.
Долучайтеся до проведення Національного уроку пам'яті у Вашій школі!
https://education.babynyar.org/lesson/
Матеріали для проведення Національного уроку пам'яті
Переглянути відео з презентацією платформи
Банер

Подробнее...

Зміни до постанови № 1236: умови роботи закладів дошкільної освіти та початкової школи у «жовтій» зоні
Інфографіка

Подробнее...

21 вересня 2021 року в Енергодарському багатопрофільному ліцеї відзначили Міжнародній день миру.
Було проведено акцію «Ми за мир на планеті!», яка закликає людей до життя без війни та насильства. Ліцеїсти власноруч виготовили планету Земля та  прикрасили її голубами – символами миру та духовного розвитку нації.
Найбільше у світі щастя – це мир!
Фотоальбом

Подробнее...

17 вересня 2021 року відбувся міський турнір з мініфутболу серед учнів 5 класів закладів загальної середньої освіти на кубок міського голови.
Дякуємо вчителю фізичної культури Григор'єву Артему Сергійовичу за підготовку команди футболістів 5 класів.
Команда наших ліцеїстів зайняла почесне 2 місце.
Вітаємо з перемогою!
Фотоальбом

Подробнее...

Проводиться Всеукраїнська акція «Фотозона: Фауна нашої Батьківщини». З нагоди 30- річчя незалежності України та з метою актуалізації уваги учнівської молоді до сучасних проблем приваблювання та охорони, поширення і збільшення чисельності та видового різноманіття тварин.

Для участі в акції необхідно зробити  фотоматеріали з зображенням фауни свого регіону (комахи, плазуни, молюски, птахи та ссавці) в друкованому вигляді формату А4 до 24 вересня 2021 та надити в ЕБЛ. Всі роботи будуть надіслані на конкурс в м. Запоріжжя.

Подробнее...

14 вересня 2021 року учні 5-6 класів ЕБЛ відвідали єдиний інформаційно технологічний захід «День з поліцейським та рятівником», який організували та провели рятівники 13 ДПРЧ, 6 ДПРЗ Василівського РУ ГУ ДСНС України в Запорізькій області спільно з Національною поліцією ВП №1 Василівського РУП, та військовослужбовцями Національної Гвардії України.
Представники Національної поліції розповіли дітям про правила безпечної поведінки під час освітнього процесу, дотримання правил дорожнього руху тощо.
Рятувальники та поліцейські ознайомили дітей зі службовим транспортом та обладнанням, яким вони користуються при ліквідації пожеж. Військовослужбовці Національної Гвардії України продемонстрували тренування службових собак.
Діти мали можливість побачити спеціальну техніку, спецзасоби, що використовуються у повсякденній службовій діяльності служб, різновиди вогнегасників. Учні були у захваті та з інтересом спостерігали за дійством.
Фотоальбом

Подробнее...