Масштабність, актуальність та перспективність завдань, пов’язаних із навчанням у старшій школі, потребують нових підходів щодо організації навчально-виховного процесу, орієнтованого на розвиток особистості дитини. Ідея проведення літньої школи виникла декілька років тому та вже стала традиційною для  здобувачів освіти   нашого міста.
Літня школа -2019 відкрила свої двері для   найкращих учнів, які неодноразово захищали честь своїх шкіл та нашого міста на різних   олімпіадах і конкурсах.  Школярі почали своє навчання в  предметних групах: математики, інформатики, хімії, історії, фізики, англійської мови. Кураторами груп стали  досвідчені вчителі-предметники, яких поєднує любов до свого предмету та жага нових знань. Важливу роль у психологічному супроводі саморозвитку учнів Літньої школи зіграли працівники психологічної служби, які проводили цікаві тренінги та здійснювали діагностику потенціальних можливостей школярів, створювали гарний емоційний стан у колективах.
Закінчилися заняття в Літній школі-2019. Усі вкотре переконалися, що ця форма навчання надає наснаги, запалює серця для нових знань та перемог.
Фотоальбом.скачать dle 12.1