15 листопада 2018 року відбувся тренінг Школи лідера ЕБЛ у рамках навчання учасників ліцейського самоврядування.
Тема зустрічі  - розвиток проактивності лідера.  Адже справжньому лідеру важливо мати сформоване та свідоме ставлення до себе, до життя та бути  готовим проявляти активність і брати на себе відповідальність.
Фотоальбом.

Подробнее...

Фотоальбом.

Подробнее...

З 12 по 18 листопада в Україні проходить другий етап Тижня безпеки дорожнього руху.
Головна мета – привернути увагу усіх учасників дорожнього руху до проблеми безпеки на дорогах.
14 листопада 2018 року в ліцей  був запрошений  начальник сектору реагування патрульної поліції  Медвідь Д.О., який провів бесіду щодо безпеки на дорогах, з метою попередження дитячого травматизму. Щодня на дорогах гинуть та травмуються люди, значних матеріальних втрат зазнають власники транспортних засобів. Переважна кількість дорожньо-транспортних пригод трапляється через порушення правил дорожнього руху.
За 10 місяців 2018 року на території України зафіксували 122 354  дорожньо-транспортних пригоди, з них – ДТП з потерпілими – 19 915.  На дорогах загинуло 2651 людей, а внаслідок ДТП – 25 559 осіб отримали травми.
Денис Олександрович  наголосив, що багато з цього можливо змінити дуже просто – кожен водій та пішоход мають пам’ятати про безпеку на дорозі та дотримуватись правил, а патрульна поліція допоможе в цьому.
Також перед  ліцеїстами виступила команда юних інспекторів руху «Крутий поворот».
Фотоальбом.

Подробнее...

В рамках місячника безпеки життєдіяльності, з метою навчання учнів основним правилам безпеки життєдіяльності, запобігання виникнення надзвичайних подій при пожежі, 8 листопада 2018 року проведена зустріч з спеціалістом  13-ДПРЧ  Коваль О.Л.
Фотоальбом.

Подробнее...

Міжнародний благодійний фонд «Сильні духом» просить підтримати проведення всеукраїнської щорічної  благодійної акції «Назустріч мрії».
8  листопада ліцеїсти ЕБЛ прийняли участь у I етапі Всеукраїнської  благодійної акції «Назустріч мрії» якаспрямована на підтримкуонкохворих дітей і дітей, які постраждали під час АТО. 
Фотоальбом.

Подробнее...

06.11.2018 року учні 11-А класу ЕБЛ взяли участь в екскурсії до військової частини № 3042 Національної гвардії України.
Під час заходу ліцеїстам була надана цікава та змістовна інформація. Майор Кабелецький Андрій Анатолійович розповів про зброю, яка є в наявності. Учні мали можливість за допомогою бійців військової частини розбирати та збирати АК-74, АКС, пістолет ПМ. Також бажаючи тримали в руках гранатомет, РКК та інше озброєння.
 Ліцеїсти побачили механізовану техніку і майданчик для тренувань з фізичної підготовки.
Дякуємо командуванню ВЧ №3042 за співпрацю!
Фото екскурсії.

Подробнее...

В рамках місячника  Безпеки життєдіяльності   спільно із ДЗ «СМЧ №1» проведені   інформаційні лекції для дівчат 7-9 класів на тему «Репродуктивне здоров’я  дівчини».
Фото.

Подробнее...

23 жовтня 2018р. відбувся психолого-педагогічний семінар на тему «Проблеми булінгу у сучасному освітньому середовищі», який проходив у формі круглого столу, де педагоги обговорили особливості явища, ознаки булінгу у класі та алгоритми роботи з учнями у цьому напрямку.
Фотоальбом семінару.

Подробнее...

Нагадаємо, що Європейський тиждень місцевої демократії – це загальноєвропейський захід, покликаний заохотити громадськість до участі у вирішенні питань місцевого значення.
10 лютого 2017 року Бюро Конгресу місцевих та регіональних влад прийняло гасло "участь громадськості, консультації та зобов'язання: для процвітаючої місцевої демократії" як тему Тижня Європейської тижня Місцевої Демократії 2017 та 2018 років. В цьогорічний Європейський тиждень місцевої демократії, який проходить з 15 до 21 жовтня 2018 року особлива увага  приділяється участі  дітей та молоді в місцевій демократії. В ЕБЛ була проведена низка заходів з нагоди ЄМТД.
Фотоальбом тижня.

Подробнее...

Традиційно відбулася посвята в ліцеїсти учнів 5 класів. Світлий просторий актовий зал привітно зустрічав їх.
Щорічно родина ЕБЛ  поповнюється новими ліцеїстами, які ставлять перед собою високу мету: збереження традицій та примноження слави ліцею. Цього року винуватцями урочистостей стали  62 учня   п’ятих класів.  Під звуки урочистих фанфар директор ліцею  Мятович І.В.   привітала новоспечених ліцеїстів та вручила їм знаки мудрості  та емблеми.  Святкову програму підготували учні 11 класів.
Віримо, що ліцеїсти обов’язково будуть гідними славних традицій  ліцею, своїми знаннями примножуватимуть його здобутки, сумлінно вчитимуться, шануватимуть батьків і вчителів.
Фотоальбом мироприємства.

Подробнее...