Адміністрація
та педагогічний колектив ліцею
вітає
учителя фізичної культури
Григор'єва Артема Сергійовича
та команду 7-х класів

Атаманюка  Давида,  7-Б
Булаха Вадима, 7-Б
Ішмакова  Владислава, 7-Б
Хорощака  Олександра, 7-Б
Пелепецького  Тимофея, 7-А
Ніжегородову Єлизавету, 7-Б
Сатурчак Поліну, 7-Б
Літвін Єлизавету, 7-Б
Львову  Яну, 7-Б


з зайнятим I місцем
у міському зманганні з туризму
Молодці!

Фотоальбом змагання.

Подробнее...

З днем працівників освіти!
Зі святом дозвольте нам Вас привітати.
Щастя, здоров’я, добра побажати,
Пошани, тепла та й довгого віку,
Кохання і віри, багатства без ліку.

Працюється легко Вам хай і живеться,
А все, що в думках, хай одразу вдається,
З Днем вчителя щиро ми всі Вас вітаємо,
Всього Вам найкращого в світі бажаємо.

05 жовтня 2018 року року в ліцеї  відбулась  святкова  класна година, присвячена Дню учителя, на яку ліцеїсти  запросили всіх працівників закладу. Талановиті учні  5-А, 6-А, 10-А класів  подарували вчителям вернісаж художніх музичних номерів. Святкову атмосферу  на  класній  годині  створили ведучі,  учні 10-А класу Фінкевич Анна  та Ярков  Ілля. Всі отримали насолоду від проведеного заходу.  
Фотоальбом.

Подробнее...

Вчитель… Скільки тепла та розуміння в цьому слові. Скільки доброти та віри потребує ця професія…
5 жовтня 2018 року в ліцеї   відбувся День дублера  з приводу Дня вчителя, на якому старшокласники  мали можливість один день побути в ролі педагогів та адміністрації ліцею. Для всіх нас це був дуже складний та напружений день, але водночас і цікавий. Всі учні активно проявляли свою відповідальність: адміністрація контролювала навчальний процес, якщо треба було-допомагала вчителям, вирішувала важливі питання. Зі свого боку вчителі-дублери прагнули донести до своїх учнів потрібний матеріал та просто бажали попрацювати з дітками. Шановні вчителі, низький уклін Вам за Ваші старання. Ви – наша велика сім’я, яка підтримує нас в тяжкі моменти, і надихає творити і просто жити.
Фотоальбом дня.

Подробнее...

Щорічно 1 жовтня у світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку. Свято встановили в 1990 році відповідно до ініціативи Генеральної Асамблеї ООН.
Сьогодні ми мало замислюємося над тим, хто ж такі «люди похилого віку», чим маємо завдячувати їм. Передусім, це люди, які піднялися на найвищі вершини життя, з яких воно бачиться більш реальним, без оман. Їхнє найбільше багатство – досвід, знання, вміння і мудрість.
У цей день ліцеїсти завітали до ветеранів    Ероша  Романа Павловича та Ерош  Марії Семенівни, подякували   за життєву мудрість та настанови і бажали  міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди.
Нехай у цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові.
Фотоальбом зустрічі.

Подробнее...

28 вересня  2018 року в ліцеї відбулося засідання школи лідерів учнівського самоврядування  для учнів 7-8 класів. Куратор школи  лідерів Оріян Анастасія Олександрівна, практичнпй психолог, провела тренінг на тему «Знайомство».
Метою заняття було по знайомство  всіх учасників, побудова дружньої атмосфери, обговорення організаційних питань.
Фотоальбом заняття.

Подробнее...

27 вересня 2018 року в  ліцеї відбулася зустріч учнів 8-А  класу  з старшим інспектором ювенальної превенції Енергодарського ВП ГУНП  Денесюком І.В.,  який провів бесіду  на теми: «Відповідальність дітей та батьків за  правопорушення», «Насилля в сім’ї та школі», «Правила поведінки в школі» з метою попередження різноманітних правопорушень.
Зустріч була   інформативною та корисною для підлітків.
Фотоальбом зустрічі.

Подробнее...

Адміністрація 
та педагогічний колектив ліцею
вітає
учителя фізкультури
Григор'єва Артема Сергійовича
та команду 5-х класів

Гордейчука Матвія, 5-А
Єжова  Микиту, 5-Б
Зіміна  Володимира, 5-Б
Ішмакову Кіру, 5-Б
Кісельову Діану, 5-Б
Чорну  Діану, 5-Б
Шеломіцьку  Олександру, 5-Б

із зайнятим II місцем
у   міському змагані з туризму
Молодці!!!
Фотоальбом змагань.

Подробнее...

25  вересня 2018 року в ліцеї  проведена акція до  Міжнародногодня  миру.
Мир! Це слово звучить по-різному на континентах Землі, але скрізь воно означає можливість спокійно жити під чистим блакитним небом, вчитися, працювати, любити і поважати один одного. Мир - це свято всіх людей, свято всіх дітей. Без миру нема дитинства, нема майбутнього.
В цей сонячний день, діти випускали шари в знак солідарності, з проханням донести до кожної країни світу, що діти України за мир.
Діти сканували "Ми за мир!"
Фотоальбом акції.

Подробнее...

20-21 сентября 2018 года в  уютном актовом зале лицея  состоялся Фестиваль лицейской моды.
Психологи утверждают, что в 85 случаев из 100 люди строят свое впечатление от первого знакомства с человеком по его внешнему виду. И изменить это впечатление в дальнейшем бывает очень трудно.
Современная мода подвела нас к рубежу, где каждый человек становится художником, создателем собственного облика. Еще французские просветители утверждали, что "человек - это стиль!".
На Фестивале   представлены модные коллекции разных дизайнерских коллективов, которые продемонстрировали  оригинальный лицейский стиль.
В рамках модного дефиле прошли  конкурсы «Лучшая дизайнерская коллекция» и «Топ-модель 2018».

Победители конкурса   6-А  и 10-А классы.
Лучшие «Топ-модели 2018»:
Киселёва Диана, 5-Б
Бобер Андрей, 6-А
Дорошенко Анастасия, 11-Б
Гордийчук Назар, 9-Б

Фотоальбом конкурса

Подробнее...

9 вересня - День пам’яті жертв фашизму
Це День пам’яті десятків мільйонів людей, які загинули в результаті гігантського, нелюдського експерименту. Це мільйони солдатів, яких фашистські лідери зіштовхнули один з одним, але ще більше – мирних жителів, які гинули під бомбами, від хвороб і від голоду.  Цей день був визначений саме у вересні, тому що на цей місяць припадає дві пов’язані з Другою світовою війною дати - день її початку і її повного завершення. Це стало однією з причин встановлення дня жалоби на вересневу неділю.
Україна входить до числа країн, найбільш постраждалих від фашизму в роки Другої світової війни – як від воєнних дій, так і від військових злочинів. Прямі втрати населення – вбиті та померлі від поранень або голоду, зниклі безвісти – складають понад 8 мільйонів осіб.
В ліцеї вчителем історії Щербиною Я.А. проведено тематичний урок «Голокост в Україні. Пам’яті Бабиних Ярів в Україні» в 11 класах,  тематична  книжкова виставка «Українці на фронтах Другої світової війни», для 5-9 класів інформаційні години: «Україна у боротьбі проти фашизму»,  «Внесок України у боротьбу проти фашизму».
21 вересня проведена зустріч з головним спеціалстом  Енергодарського об’єднаного міського військового комісаріату Шелудько О.М.
Фотоальбом зустрічі.

Подробнее...