18 та 19 квітня 2019 року на базі м. Енергодар та ЕБЛ проходила зустріч команд віртуального класу ЕБЛ та Білозерської ЗОШ №13 в рамках Всеукраїнського соціального проекту за підтримкою компанії ДТЕК "Енергоефективні школи: нова генерація".
Учасники поділилися враженнями від заходу та розмістили фотографії на дошці "Абетка житлово-комунального господарства".

Подробнее...

10 квітня 2019 року в міському парку відбувся цікавий захід – міський природничий квест «Природа нашого міста», в якому взяли участь учні 6-А класу ліцею. Квест мав на меті розвинення туристичних навичок, фізичних сил та здібностей, пов’язаних зі здоровим способом життя. Квест складався с 12 етапів: фільтрація води, визначення координат, рух за азимутом, визначення висоти дерева, визначення віку дерева, вплив водосховищ, визначення хмарності, зміна температури та тиску, гірські породи (пісок), гірські породи (граніт), топознаки, Великий Луг. Ліцеїсти виконали всі завдання.
 Керівник Трубчанінова Т.П.
Дякуємо за активність, сміливість і гарний настрій!

Подробнее...

5 квітня 2019 року, напередодні Всесвітнього дня здоров’я, у міському парку культури та відпочинку серед учнівської молоді міста пройшов спортивно-розважальний квест «Здоровий спосіб життя», у якому взяла участь команда 8 класів «Максимум» ЕБЛ. Протягом двох годин учні  малу змогу проявити себе в кмітливості та спритності. Виконуючи завдання діти шукали підказки до наступної станції за визначеним маршрутом.
За результатами змагань наша команда виборола ІІІ місце. Переможці нагороджені грамотою міського голови та пам’ятним подарункам від виконавчого комітету Енергодарської міської ради.
Вітаємо з перемогою!!!
Фотоальбом.

Подробнее...

4 квітня 2019 року в МПК «Сучасник» відбувся  міський фестиваль команд КВК.   
Тема гри: «Покоління Z  обирає…». 
До участі в заході запросили  команди КВК ЕЗ ЕНВК №5, ЕБЛ та ЕНВК «ЗНЗ-МНВК». 
Ліцеїсти 10-А класу з натхненням поставились до підготовки конкурсів гри і продемонструвати власне почуття гумору та створили веселий настрій. Вболівальники гаряче підтримували своїх друзів бурхливими аплодисментами, щирими посмішками!
За підсумками конкурсів «Візитка», розминка «Давай зробимо селфі!», конкурсу  капітанів«# Блогер» («Хештег  Блогер»), конкурсу  «# Кіно» («Хештег Кіно»), домашнього завдання«Покоління Z  обирає…» II місце здобула наша команда «Завтрашний день» (Керівник: Катерина Гордєєва).
Вітаємо з перемогою!!
Фотоальбом.

Подробнее...

Нещодавно учні 5-х класів побували на екскурсії в місті Запоріжжі, де відвідали ботанічний ад та розважальний центр «Дитяча планета». Екскурсія вийшла чудова, діти відпочили, зарядились позитивними емоціями,взяли участь у квесті. За організацію поїздки щиро вдячні батькам п’ятикласників та туристичній агенції «Веселий глобус».
Фотоальбом.

Подробнее...

29.03.19 р. в 6-А класі відбувся захист виховного проекту з теми: «Що в імені твоєму прекраснім?».
Мета та завдання проекту:
•ознайомитись  з  походженням власних імен людей, їх значенням, написанням, знайти традиції ім’янаречення, юридичне значення імені;
•створити умови для поповнення знань учнів про те, що ім`я  пройшло довгий  шлях, аж поки набуло сучасного значення;
•розглянути використання імен в народному фольклорі та поезії;
•навчати вживати пестливі форми імен;
•розвивати творчу уяву; вміння працювати з різними джерелами інформації, класифікувати її, обирати головне, правильно оформлювати повідомлення;
•залучити учнів до пізнавальної пошуково – дослідницької діяльності;  
• рРозширювати кругозір учнів, збагачувати словник, розвивати свої здібності, вміння працювати самостійно, в парі, групі, розвивати комунікативні здібності;
•виховувати у дітей доброзичливість, поважливе ставлення одне до одного; прививати любов до поезії, пісень,  різних видів народної творчості.

Під час роботи над проектом діти об’єднались у творчі групи за своїми захопленнями. Протягом п’яти місяців вони виконували завдання , а  потім звітуватись на захисті.

Група  «Правознавців», в яку входили: Афілов М., Яковлев О. та Веретенін О. – ознайомили  із Законом про охорону дитинства. Коли саме почали найменувати окремих людей нам достоту не відомо, але це відбулося дуже давно, ще в дописемний період. Кожне ім’я має своє унікальне значення та особливий енергетичний заряд і, так чи інакше, впливає на характер людини. Наші предки вважали, що від імені людини залежить вся його доля, і навіть у наші часи батьки, перш ніж дати ім'я дитині, намагаються ретельно вивчити його значення, нам про це нам розповіли « Історики»: Бублік А., Гордєєв О., Дубиніна К., Гальченко Ю., Домбровська П., Турбаєвська В.

«Дослідники»: Афонін А., Бурцева Д. та Домбровська П., займались  дослідженням походження імен учнів класу, їх значення, підготували  відео-презентацію імен класу.

Група  «Статистиків»: Савицька С., Сердюк В., Аннєнков Д., Бобер А. –  розповіли про найпоширеніші чоловічі та жіночі ім’я учнів ліцею, а також про рідкісні та найцікавіші.

«Мовознавці»: Желновак Є., Кучеренко М., Марченко П., Тарасов А. –  підготували  довідку про різноманітні варіанти пестливого вживання імен учнів класу. Запропонували групам за допомогою суфіксів самостійно знайти зменшувально – пестливі форми імен.

«Аматори»: Сметаніна А., Мушкарьова М., Ложкіна А., Замураєв Л. – знайшли  інформацію про  використання імен в народному фольклорі та поезії ,підготували та провели вікторину.

«Біографи»: Овчатова А., Каленик М., Ніколайчук А., Маєвський В. – знайшли інформацію про використання псевдонімів українських письменників та  підготували  презентацію.

«Народні умільці» представили написання свого імені в різних видах прикладної творчості ( орігамі, колаж, вишивка, малюнок, квілінг).

Наприкінці виховного заходу було проведено гру  «Веселий ланцюжок», де учні по черзі називали  імена так, щоб наступне починалось останнім звуком попереднього слова та гру  «Весело – сумно» в ході якої діти міркували над тим, що їм сподобалось, а що ні,  в роботі над проектом.
Фотоальбом.

Подробнее...

З 19 по 22 березня учні 6-Б класу ЕБЛ здійснили цікаву та захоплюючу подорож до Києва.
У дітей залишились незабутні враження від фунікульору  та метро, від відвідування Києво-Печерської лаври та прогулянок по Андріївській горці!
Особливо вражаючим було відвідування музею популярної науки та техніки «ЕКСПЕРЕМЕНТАНІУМ» та музею досягнень братів Кличко!
Хостел « Подольський» привітав юних туристів чистотою та гостинністю!
І діти, і батьки залишилися задоволені та вже планують наступну подорож!
Фотоальбом подорожі.

Подробнее...

14 березня 2019 року в Енергодарському багатопрофільному ліцеї сумісно із інспекторами відділу ювенальної превенції Енергодарського ВП Денесюком І.В. та Толбей Н.П. була проведена інформаційна лекція серед педагогічних працівників ЕБЛ, в кількості 20 осіб, на теми: «Алгоритм дій вчителя у разі виявлення булінгу», «Реакція вчителя на прояви булінгу з боку дітей, батьків та вчителів»,  «Закон України щодо протидії булінгу».
Фотоальбом.

Подробнее...

4 березня 2019 року ліцеїсти прийняли участь в міському конкурсі технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» за розділами:
  1. прилади та обладнання;
  2. спортивно-технічне моделювання;
  3. архітектура та будівництво.
Запрошені для участі в обласному етапі:
  • Лохматов    Олексій, учень 10-А класу (робота «Тестер для перевірки знань з теми "Електроліз»), 
  • Ішмаков Владислав, учень 7-Б класу (робота «Індикатор»), 
  • Ільїна Єлизавета, учениця 9-Б класу (робота «Apple house – яблучний будинок»). 

Бажаємо успіхів!

Фотоальбом

Подробнее...

Ліцеїсти 5-А та 5-Б класів виготовили святкові листівки для ветеранів педагогічної праці - учасників громадської організації "Наставник".
Фотоальбом.

Подробнее...